Medewerkers

Erfpunt team

Opgelet: gezien de uitzonderlijke omstandigheden waarin we ons opnieuw bevinden en in solidariteit met de zorgsector, werken onze verschillende teams allemaal van thuis uit.

Je contacteert ons dan ook best via mail: admin@erfpunt.be voor administratie en algemene vragen, onderzoek@erfpunt.be voor vragen over archeologische trajecten, collectiebeheer@erfpunt.be voor onroerenderfgoeddepot en alle vragen rond bouwkundig en landschappelijk erfgoed kunnen naar beheer@erfpunt.be.

Directie

Inge Baetens, directeur
inge.baetens@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 51

Algemene werking

Inez Cool, secretariaat
inez.cool@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 52

Hannah Van Hoecke, relatiebeheerder
hannah.vanhoecke@erfpunt.be
T 0032 474 66 02 87

Stefan Vanthuyne, communicatie
stefan.vanthuyne@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 54

Team Beheer (IOED)

Jeroen Van Vaerenbergh, erfgoedconsulent
jeroen.vanvaerenbergh@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 56

Stephan Delaruelle, erfgoedconsulent
stephan.delaruelle@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 53

Bart Lauwers, projectassistent bouwkundig erfgoed
bart.lauwers@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 59

Onroerenderfgoeddepot Waasland

Johan Van Cauter, conservator
collectiebeheer@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 55

Team Onderzoek

Thierry Van Neste, erkend archeoloog cel Onderzoek
thierry.vanneste@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 59

Bart Lauwers, projectassistent archeologie
bart.lauwers@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 59

Karen Ryckbosch, registrator
karen.ryckbosch@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 59

Dirk Boel, technicus terreinwerk/vondstbehandeling
T 0032 (3)778 20 50

Erik Pijl, technicus terreinwerk/vondstbehandeling – tekenaar
erik.pijl@erfpunt.be
T 0032 (3)778 20 50

Team Conservatie

Johan Van Cauter, conservator
johan.vancauter@erfpunt.be
T 0032 (3)778 87 57

Erfpunt verbindt en inspireert